Skip to main content

Wycieczka do Wieliczki

2 czerwca uczniowie klas drugich uczestniczyli w wycieczce do Wieliczki,gdzie zwiedzali Kopalnię Soli.
Zwiedzając podziemne korytarze uczniowie poznali historię wydobycia soli, zobaczyli imponujące komory, kaplice oraz niezwykłe solne rzeźby wykonane przez górników. Szczególne wrażenie na uczestnikach zrobiła Kaplica św. Kingi, zachwycająca swoim pięknem i wyjątkowym charakterem.

To był dzień pełen odkryć, wrażeń i wspólnej integracji.